Jak SMART SYSTEM sprawia, że zarządzanie w firmie staje się łatwiejsze

Zarządzanie firmą to ogromne wyzwanie, wymagające odwagi, wiedzy a także skrupulatności. Nigdy nie wiadomo, jakie zadanie postawi nam los: często bowiem zdarzają się nieoczekiwane komplikacje, które rozwiązać można poprzez zachowanie spokoju, a także dzięki szybkiemu dostępowi do informacji i wszelkiego rodzaju danych. Ilość procesów zachodzących w firmie bywa jednak ogromna i przytłaczająca do monitorowania oraz archiwizowania. Z pomocą przychodzi wówczas wielofunkcyjny program SMART SYSTEM, które sprawi, że zarządzanie firmą stanie się o wiele prostsze i przyjemniejsze.


Jak działa SMART SYSTEM?


Oprogramowanie składa się siedmiu zintegrowanych ze sobą modułów. Ich dobór zależy od samego klienta oraz profilu działalności jego firmy. Program można więc z łatwością zindywidualizować. Ponadto, charakteryzuje się on intuicyjnym interfejsem, dzięki czemu korzystanie z SMART SYSTEMU nie wymaga szkoleń czy wczytywania się w instrukcje. W razie jednak jakichkolwiek problemów nasze SOFT-STUDIO udzieli bezpłatnej pomocy przez telefon, bądź za pomocą korespondencji mailowej.

7 modułów oprogramowania SMART SYSTEM


Moduł I – SMART MAGAZYN to program do magazynu, stanów magazynowych i produkcji, który zorientowany jest na częste wykonywanie powtarzalnych czynności. W miarę rozwoju działalności firmy, można dodawać kolejne bądź modyfikować bieżące rodzaje dokumentów takie jak faktury, dowody sprzedaży, arkusze korekt i wiele innych.

Moduł II – SMART SPRZEDAŻ to idealny program do faktur, ofert i zamówień klientów. Jest on dostosowany do aktualnych wymagań prawnych, umożliwia także kształtowanie wyglądu wydruków dokumentów. Oferuje on szereg udogodnień, takich jak obsługa czytników kodów kreskowych, automatyczne uzupełnianie danych adresowych po wpisaniu numeru NIP lub REGON, czy kontrola marż i rabatów.

Moduł III – SMART RAPORTY służy do analiz, raportowania i zestawień, które tworzy korzystając z danych wygenerowanych w pozostałych modułach. Wysyła także e-maile powiadamiające kontrahentów o przeterminowanych płatnościach i umożliwia przekazywanie deklaracji VAT-7, VAT-7K, VAT-7D, VAT-27, VAT-UE, VAT-UEK do systemu e-Deklaracje zarządzanego przez Ministerstwa Finansów. Tworzy i wysyła także do Urzędu Skarbowego pliki JPK.

Moduł IV – SMART KASA to cenne narzędzie do zarządzania gotówką w firmie oraz ewidencjonowania kosztów zakupów. Służy ono przede wszystkim do prowadzenia Księgi Przychodów i Rozchodów, przy okazji umożliwiając rozliczanie zobowiązań kontrahentów, wykonywanie raportów i zestawień, import przelewów z kont bankowych i wiele, wiele innych. Księgowość nie musi już być taka czasochłonna!

Moduł V – SMART ZAMÓWIENIA służy do składania zamówień towarów u dostawców. Ułatwi proces składania zamówień, bądź go zautomatyzuje. Umożliwia także dokonywanie zamówień hurtowych. Oczywiście, na każdym etapie zamówienia można monitorować jego status.

Moduł VI – SMART RABATY to moduł do cenników i zarządzania rabatami. Umożliwia on generowanie i prezentowanie klientom spersonalizowanych, atrakcyjnych dla nich ofert cenowych. Program monitoruje związek między akcjami promocyjnymi a sprzedażą, pozwalając kontrolować cały proces.

Moduł VII – SMART ABONAMENTY to program do faktur seryjnych, który jest wyjątkowo przydatny w przypadku sprzedaży usług abonamentowych dla wielu kontrahentów. Dużym udogodnieniem jest także możliwość automatycznego rejestrowania faktur zakupu.

SMART SYSTEM – idealne rozwiązanie dla małych i dużych firm Nasze oprogramowanie działa w oparciu o przedstawione wyżej moduły, tworząc dobrze zintegrowany system monitorowania i prowadzenia różnych procesów w firmie. Program cechuje się wydajnością, gdyż obejmuje różne dziedziny działalności przedsiębiorstwa, począwszy od obowiązków magazyniera czy zaopatrzeniowca, na zadaniach księgowego i fakturzysty kończąc. Dzięki temu sprawia, że pracownicy mają mniej obowiązków na głowie i skuteczniej pracują. SMART SYSTEM uwalnia także firmę od tzw. „papierologii”, przenosząc obszerną dokumentację do swoich baz, a jednocześnie umożliwia szybkie wyszukiwanie niezbędnych pism. Pozwala więc oszczędzać czas i energię, gwarantując jednocześnie nienaganny obieg dokumentów.