Smart System
oprogramowanie do zarządzania firmą

Sprawne i przejrzyste oprogramowanie odgrywa niezwykle istotną rolę w każdej firmie. Wysoka jakość oprogramowanie do zarządzania gwarantuje pełną kontrolę procesu sprzedaży od strony księgowej, a także stanów magazynowych i wartości towarów w magazynie. Mnogość funkcji pozwala w jednym miejscu zgromadzić wszystkie informacje niezbędne w procesie produkcji i sprzedaży, uwzględniając kwestie rozrachunków z klientami i księgowości. To najlepsze z możliwych rozwiązań dla małych i dużych firm. Oprogramowanie do zarządzania to szereg możliwości, które ułatwiają pracę. Co ważne, Smart System to niezwykle łatwy w użytkowaniu program. Planowanie produkcji, proces sprzedaży, rozliczenia, stan magazynowy, wartość wszystkich towarów, raporty, zamówienia – to wszystko w jednym miejscu. Smart System to idealny program, który podnosi efektywność firmy i pozwala zgromadzić wszystkie procedury sprzedażowe w jednym miejscu. Warto skorzystać z nowoczesnego oprogramowania będącego podstawą skutecznego zarządzania.

Informacje ogólne o oprogramowaniu Smart System

Smart System to łatwy użytkowaniu program sprawdzający się zarówno w małych jednoosobowych firmach o profilu usługowym, handlowym czy produkcyjnym, aż po większe przedsiębiorstwa z wieloma oddziałami i produkcją własną. Nasze oprogramowanie służy do obsługi procesu sprzedaży od strony księgowej oraz do zarządzania stanem magazynowym i wartością towarów w magazynie, a także kontrolą produkcji wyrobów począwszy od zamówień klientów, poprzez wspomaganie zarządzaniem łańcuchem dostaw i planowaniem produkcji aż po sprzedaż gotowych wyrobów czy ewidencję rozrachunków z klientami, kończąc na księgowości. To nie tylko program do magazynu czy program do faktur ale również oprogramowanie, które posiada wiele mechanizmów automatyzujących ciągle powtarzające się czynności takie jak przygotowywanie cenników, rozliczanie klientów, zamawianie towarów u dostawców, zarządzanie produkcją. Stąd system ten wyręczy fakturzystę, magazyniera, pracownika produkcji, zaopatrzeniowca, księgową i handlowca.

Dlaczego ten, a nie inny program?

 • częste i bezpłatne aktualizacje
 • bezpłatna i szybka pomoc mailowa
 • bezpłatne wsparcie telefoniczne
 • możliwość indywidualnej rozbudowy – dla nas klient i jego potrzeby są najważniejsze
 • niskie ceny w stosunku do możliwości
 • jednorazowa opłata licencyjna i brak opłat corocznych
 • elastyczność oprogramowania – szerokie możliwości rekonfiguracji
 • produkt sprawdzony – ugruntowana 20-letnia pozycja na rynku
 • współpraca z wieloma urządzeniami i systemami zewnętrznymi
 • dynamiczne wsparcie dla zmian w prawie gospodarczym
 • możliwość przetestowania przed zakupem
 • prostota obsługi i bezawaryjność

Oprogramowanie magazynowe, handlowe, produkcyjne – składniki:

Budowa oprogramowania Smart System jest modułowa. Program składa się z 8 współpracujących ze sobą modułów zintegrowanych w jednej aplikacji. Dobór modułów jest dowolny i uzależniony od profilu działalności Państwa firmy. Po lewej stronie znajduje się opis poszczególnych modułów.