System-Smart przyjazny program łatwy w obsłudze

Prowadzenie firmy związane jest z koniecznością dobrej organizacji wszystkich procesów. Bez względu na to, czy jest to mały biznes, czy duża korporacja, integracja różnych aspektów jest koniecznością. Specjalne programy dedykowane dla firm, pozwalają na optymalizacje wielu zadań.

 

Magazyn, księgowość, produkcja

 

Proces sprzedaży przebiega wieloetapowo. Aby odbywał się on sprawnie i płynnie, warto wprowadzić w swojej firmie odpowiednie oprogramowanie. Ciekawą propozycją jest System Smart. W zależności od indywidualnych potrzeb, można wybrać konkretny jego moduł lub wprowadzić wszystkie. Smart Magazyn przeznaczony jest do zarządzania procesami magazynowymi. Umożliwia on sprawne wprowadzanie towarów na magazyn, jego wydawanie klientom, na produkcję lub pomiędzy magazynami, przy jednoczesnym korygowaniu stanów magazynowych.
Skuteczne i profesjonalne zarządzanie produkcją umożliwi Smart Produkcja. Zorientowany jest on na świetną organizację powtarzalnych czynności. Moduł nadzoruje poszczególne etapy produkcji, tworzy harmonogramy i raportuje postępy. Smart Sprzedaż znacznie przyspiesza tworzenie wszelkiego rodzaju faktur i ofert. Smart Raporty z kolei analizuje zyskowność sprzedaży na podstawie tworzonych wykresów. Zapisuje wszystkie wierzytelności, ilości zamówień, a nawet tworzy zestawienia dłużników i wezwania do zapłaty. Doskonale organizuje również wszystkie wymagane prawnie dokumenty związane z księgowością. Smart Kasa odnotowuje wszelkie wpłaty i wypłaty gotówki, przelewy i tworzy dokumenty zakupu i sprzedaży. Jeśli chcemy ułatwić sobie pracę i automatycznie tworzyć zamówienia, wygeneruje je dla nas program Smart Zamówienia.

 

Prostota i funkcjonalność

 

Cechą, która wyróżnia program Smart na tle innych, przeznaczonych dla firm jest łatwość obsługi. Przy wysoce zaawansowanych funkcjach, integrujących wszystkie działy, intuicyjność i prostota są dodatkowym atutem. Każdy biznes może dzięki temu zyskać program zaawansowany pod względem technologicznym, ale jednocześnie prosty i łatwy w użytkowaniu dla pracowników. Jest to kolejna zaleta, która zwiększa efektywność pracowników i przekłada się na szybki wzrost zysków z działalności.