Dlaczego SMART SYSTEM jest idealnym rozwiązaniem dla małych i średnich firm

W dzisiejszych czasach efektywne zarządzanie firmą jest kluczowe do osiągnięcia sukcesu. Na rynku dostępnych jest wiele narzędzi wspomagających przedsiębiorcę w organizowaniu swojej pracy, planowaniu dostaw lub optymalizacji zadań poszczególnych działów. Najpopularniejsze są oczywiście programy komputerowe, które w zamyśle twórców mają pomóc w prowadzeniu firmy. Jednak bardzo ciężko wybrać jest spośród nich taki, który oferować będzie wysoką jakość, pewność sprawnego działania za każdym razem oraz wszechstronność zaimplementowanych rozwiązań. Dlatego narzędziem wartym zainteresowania właścicieli małych i średnich firm jest Smart System.


Co to takiego Smart System?


Jest to oprogramowanie ułatwiające prowadzenie własnej działalności, przeznaczone do kompleksowego zarządzania. Smart System jest odpowiedni zarówno dla jednoosobowej firmy sprzedającej wyroby własnej produkcji w internecie, jak i dla średniej wielkości przedsiębiorstwa produkcyjnego z kilkoma działami lub filiami. To, co wyróżnia Smart System to rozbudowane funkcje oraz dowolna możliwość ich konfiguracji. W praktyce oznacza to, iż ten jeden program jest w stanie zastąpić kilka osobnych, np. do fakturowania, zamawiania towarów czy rozliczania się z dostawcami.

Konstrukcja Modułowa Główną zaletą Smart Systemu jest jego modułowa budowa. Dostępnych jest 7 podstawowych elementów, z których klienci wybierają te, które najlepiej odpowiadają charakterowi prowadzonej przez nich działalności. Są to między innymi: magazyn, kasa, zamówienia czy sprzedaż. W związku z tym, zamiast korzystać z kilku programów, które w żaden sposób nie są ze sobą kompatybilne, Smart System pozwala na proste i automatyczne przenoszenie danych między współpracującymi w ramach jednej większej aplikacji modułami. Wpływa to znacznie na przyspieszenie przepływu informacji oraz zapewnia terminowe wysyłanie dokumentów skarbowych, faktur oraz bezpośredni wgląd w stan magazynu lub status konkretnego zamówienia. Modułowe rozwiązanie jest także wygodne dla obsługujących dany system pracowników. Magazynierzy, kierownicy produkcji czy księgowi obsługują interesujące ich zakładki, a Smart System aktualizuje dane w obrębie całej aplikacji. W ten sposób eliminowane są nieporozumienia, błędy ludzkie, oraz marnotrawstwo.


Zyski dla małej i średniej firmy


Prowadząc własną działalność, klienci często narzekają na brak czasu, niepotrzebną biurokrację oraz straszące z każdej strony terminy. Zastosowanie Smart System pomaga zminimalizować te niedogodności w bardzo prosty sposób. Optymalizacja procesów, jakie zachodzą w każdej firmie, to podstawa sprawnego funkcjonowania. Omawiany program poza fakturowaniem działa także jako platforma automatyzująca najczęściej wykonywane, a co za tym idzie czasochłonne czynności. Mowa tutaj głównie o przygotowywaniu cenników, zamawianiu towarów, rozliczaniu kontrahentów. Dla jednoosobowej firmy jest to bardzo duże ułatwienie, które pozwala się skupić na właściwej działalności. Także osoby pracujące w średnich firmach docenią oszczędność czasu, jaka wynika z przejęcia wielu funkcji przez Smart System.

Kompleksowe wsparcie klienta Kolejnym argumentem, który przemawia na rzecz tego oprogramowania, jest rodzaj wsparcia, jakie otrzymuje klient po zakupie platformy. Smart System działa na wielu urządzeniach i systemach operacyjnych, także tych starszych takich jak nadal bardzo popularny Windows XP. Po zakupie licencji użytkownik może liczyć na częste i całkowicie bezpłatne aktualizacje, które obejmują między innymi zmiany w prawie gospodarczym i modyfikują poszczególne moduły do jego wymagań. W razie jakichkolwiek problemów z funkcjonowaniem systemu dostępna jest bezpłatna pomoc telefoniczna i mailowa. Na specjalne życzenie istnieje możliwość rozbudowy o dedykowane moduły, specyficzne dla rodzaju wykonywanej działalności.


Pracuj Smart, a nie hard


Zaimplementowanie we własnej firmie oprogramowania Smart System to rozsądne posuniecie. Nie tylko w znaczący sposób ułatwi ono pracę wielu działów, ale także pozwoli na łatwe zarządzanie przebiegającymi procesami, minimalizację błędów wynikających z nieprawidłowego przebiegu informacji oraz skupienie się na rozwoju prowadzonej firmy.